Vizīte LibānāNo 23.-28. janvārim ar delegāciju no LR Saeimas esam komandējumā Libānā, ir notikušas vairākas oficiālas tikšanās ar Libānas augstākajām amatpersonām- Libānas premjerministru, Libānas parlamenta spīkeru, ar ES vēstnieci Libānā. Galvenokārt, tika pārrunāti divpusējās sadarbības jautājumi starp Latviju un Libānu, neizpalika arī sarunas par šobrīd aktuāliem drošības jautājumiem reģionā un pasaulē.

Vizītes ietvaros bija iespēja tikties ar sīriešu bēgļiem, īpaši izveidotā nometnē, kurā pašlaik mitinās ap 500 bēgļu no Sīrijas, bet kopumā no Sīrijas uz Libānu ir atbēguši 1,2-1,5 miljonu cilvēku, protams, šādi cilvēku pieplūdumi ir ietekmējuši arī Libānas sabiedrisko un politisko attīstību.

0186DSC 0175 ES vestniece LB

DSC 0208 res PM Tamam Salam 1DSC 0242 nabih beri

0181 begli 1

Kandidēju 12.Saeimas vēlēšanās Rīgā ar 17.numuru 4.sarakstā

 

Latvija ir mana otrā dzimtene. To iemīlēju pirms 21 gada, kad atbraucu šeit mācīties medicīnu. Šodien visa mana dzīve ir saistīta ar valsti, kurai esmu pateicīgs par izglītību, ģimeni un darbu. Vēlos darīt vairāk, lai Latvijā būtu veselīgāki un priecīgāki cilvēki, kuri lepojas ar sevi un savu valsti.

 

kartina

2012 - Referendumā es balsošu PRET

Valoda ir katras valsts pamavērtība un identitāte, tā ir valsts valstiskā un nacionālā stabilitāte. Vienlaikus valoda ir instruments, ar kura palīdzību cilvēki spēj sazināties, saprasties un būt sociālas būtnes. Ar valodas palīdzību ir iespējams integrēties valstī, kurā cilvēks dzīvo. Ar valodas palīdzību ir iespējams pierādīt, ka cieni valsti, kurā dzīvo. Savu dzimteni vai valsti, kuru esi izvelējies par savu dzīves vietu.

Mana dzimtene ir Libāna. Esmu Latvijas pilsonis. Runāju savā dzimtajā valodā, latviešu, angļu, franču un krievu valodā. Es esmu ārsts. Es cienu cilvēkus, ar kuriem kontaktējos un runāju tādā valodā, kādā viņi uzrunā mani. Lepojos, ka esmu spējis apgūt vairākas valodas. Bet mana ikdienas saziņas valoda gan darbā, gan ģimenē, ir latviešu valoda. Dažreiz kļūdos, lietojot latviešu valodas grūtos locījumus, dažreiz sarežģītās galotnes un joprojām iepazīstu bagātās un skaistās latviešu valodas nianses un arvien jaunus, interesantus vārdus. Es dzīvoju Latvijā gandrīz divdesmit gadus un esmu šīs valsts patriots. Es mīlu šo valsti un šo valodu. Es cienu cilvēkus, kuri runā krievu valodā, bet skaidri zinu, ka Latvija var saglabāt savu identitāti tikai, sargājot savu vienīgo valsts valodu – latviešu valodu.

Jo mazāk cilvēku runā savas valsts valodā, jo vairāk šī valoda jāsargā. Ar likumu, ar katra cilvēka mīlestību un cieņu pret savu valsti un savu valodu.

Referendumā es balsošu PRET. Pret krievu valodu kā otro Latvijas valsts valodu. Aicināšu balsot PRET arī citus mazākumtautību pārstāvjus un visus Latvijas pilsoņus.